Oferta
Nasze atuty

nauka jazdy czersk

Szkoła nauki jazdy "Police" zapewnia kursantom:

  • Darmowe materiały szkoleniowe wraz z zestawami aktualnych pytań tesowych związanych z nowym egzaminem teoretycznym (dla pierwszych 25 osób).
  • Kursy pomocy przedmedycznej prowadzony jest przez ratownika medycznego, który oprócz wiedzy teoretycznej przeprowadza ćwiczenia z wykorzystaniem medycznych.
  • Rejestrator przebiegu jazdy zintegrowany z systemem kamer w aucie. Kursant otrzymuje materiał poglądowy z jazdy w celu weryfikacji popełnionych błędów.
  • Aplikacja na komputer, która jest jednym z trzech elementów Systemu SPS – profesjonalnego systemu szkolenia kierowców. To kompletny multimedialny materiał do prezentacji części teoretycznej kursu na prawo jazdy.

Najnowsza wersja najbardziej popularnego podręcznika dla Kursantów SPS B 2014

Podręcznik SPS to najpopularniejszy podręcznik wśród kursantów. Ponad 300 stron wydanych na najwyższym poziomie edytorskim, z kolorowymi grafikami i zdjęciami.

Treści w podręczniku dokładnie odpowiadają nowemu, obowiązkowemu programowi nauczania, który wchodzi w życie od 19 stycznia 2014 r.

Materiał jest ułożony i ilustrowany dokładnie tak jak w wykładach Vademecum Wykładowcy SPS i w e-kursach SPS. Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy ma powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę. Przy tym – dzięki zachowaniu spójności materiałów - taka powtórka trwa krócej i przynosi lepsze efekty.

Najpełniejsza baza nowych pytań na rynku!

Nowe testy 2014 e-kierowca, to program na DVD, który zawiera kilka tysięcy pytań opracowanych wg standardów nowego egzaminu państwowego, obowiązującego od 19 stycznia 2014 r.

Z testów można korzystać na dwa sposoby:

  • generując losowo zestawy egzaminacyjne (32 pytania)
  • rozwiązując testy wg tematów i zagadnień (np. zachowania na skrzyżowaniach)

Program Nowe testy 2014 e-kierowca na DVD po zainstalowaniu na komputerze jest na bieżąco aktualizowany przez internet. Wystarczy wpisać kod ze zdrapki na kopercie DVD i zarejestrować program online a przez kolejne dni baza będzie cyklicznie poszerzana o nowe pytania.

Film pokazowy z przeprowadzanych zajęć teoretycznych w szkole jazdy "POLICE"

Piłka ręczna sponsorujemy